Electrolux EXP26U339HW Mobil klíma
  1. Klímák
  1. Klímák
Cikkszám:
_EXP26U339HW
6
1
Megjegyzés
A kép csak illusztráció!
Raktáron :  1 db
Mobil klíma - A energiaosztály, 9000 BTU/h hűtési teljesítmény (2,6 kW), 40 m² ajánlott szobaméret, páramentesítés, fűtés, ventilátor és időzítő, 2,3 kW fűtőteljesítmény, méretei 70,5 × 47,2 × 38,3 cm (ma × szé × mé), kivezető cső a csomagban
Paraméterek
Energetikai paraméterek
Energiaosztály
 A
Fűtési energiaosztály (átlagos éghajlat)
 A++
Beltéri egység zajszintje
 64 dB
Fogyasztás hűtés során
 1 kWh/1h
Fűtési fogyasztás (átlagos éghajlat)
 0,8 kWh/1h
Energia-hatékonysági arány (EER)
 2,6
Típus
Konstrukció
 Mobil
A rendszer típusa
 Monoblok
Teljesítmény
Hűtőteljesítmény
 9 000 BTU/h
Hűtési teljesítmény kW-ban
 2,6 kW
Melegítés teljesítménye kW-ban
 2,3 kW
Páraszívó teljesítmény
 1,2 l
Hűthető helyiség mérete (m2)
 40 m2
Hűthető helyiség térfogata (m3)
 90 m3
Légáramlás térfogata
 390 m3/óra
Tulajdonságok
Funkciók
 Fűtés, Időzítő, Páramentesítés, Ventilátor
Tulajdonságok
 WiFi
Vezérlés
 Mobilalkalmazás, Távvezérlés
Kivezető cső hossza
 1,5 m
A kivezetőcső átmérője
 150 mm